Trekking Turu | Yürüyüş Kayağı-Tur Kayağı | Keşif Turu


- Trekking Turu -

Birinci Gün
 Sabah kahvaltısından sonra Olgunlar'dan kamp malzemesi yüklü katırlarla birlikte Hastav rotasından Dilberdüzü'ne varış. Çadırlar kurulup kampa malzemeler yerleştirildikten sonra önceden hazırlanmış kumanya ile öğle yemeği yenilecek. Daha sonra yakın çevrede kısa yürüyüşler yapılacak.Akşam kamp yerine dönüş. Aşçı tarafından hazırlanan akşam yemeği yenildikten sonra yıldızlar altında kamp ateşi etrafında çay eşliğinde sohbet edilip yatılacak.
İkinci Gün
 Gün doğumu ile birlikte kahvaltı yapılıp Deniz Gölü rotasından Kaçkar Zirveye hareket edilecek. Yaklaşık 7-8 saatlik yürüyüşten sonra zirvede bulunan hatıra defterine duygular yazılacak. Aynı rotadan geri dönülüp kamp yerine varılacak.  Öğle yemeği kumanya şeklinde. 
Üçüncü Gün
 Sabah kahvaltıdan sonra Olgunlar'a hareket. 3 -4 saatlik yürüyüşten sonra Kaçkar Pansiyon'a yerleşilecek. Sıcak duştan sonra öğle yemeği yenilip dinlenilecek. İsteyenler çevrede kısa yürüyüş yapabilir.
Dördüncü Gün
 Gün doğuşu ile birlikte kalkılıp kahvaltıdan sonra Dibe, Lanetleme, Çeymakçur rotası takip edilip Ayder'e varılacak. Çeymakçur Yaylasından sonra araçla gidilecek. Akşam pansiyonda kalınacak.
Beşinci Gün
Kahvaltıdan sonra misafirlerimiz gidecekleri yere uğurlanacak.